حریم خصوصی

بازارشب با تاکید بر احترامی که برای حریم خصوصی مشتریان عزیز خود قائل است ، برای خرید ، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات فروشگاه اطلاعاتی را از کاربران در خواست می کند تا بتوانیم خدماتی امن و مطمئن را به شما عزیزان ارائه دهیم . برای پردازش و ارسال سفارش ، اطلاعاتی مانند آدرس ، شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز است و از آنجا که کلیه فعالیت های بازارشب قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت می گیرد و طی فرآیند خرید ، فاکتور رسمی بنا به درخواست مشتریان حقوقی گواهی ارزش افزوده صادر می شود ، از این رو وارد کردن اطلاعاتی مانند نام و کد ملی برای اشخاص حقیقی یا کد اقتصادی و شناسه ملی برای خریدهای سازمانی لازم است . یاد آوری می شود آدرس ایمیل و شماره تلفن های که مشتری در پروفایل خود ثبت می کند ، تنها آدرس ایمیل و شماره تلفن های رسمی و مورد تایید مشتری مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ های فروشگاه از طریق آنها انجام می شود.

بنابراین درج آدرس ، و شماره تماس های همراه و ثابت توسط  مشتری ، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که موارد فوق به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد ، بازارشب جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می تواند از مشتری ، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.

مشتریان عزیز می توانند نام ، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و بازارشب تنها برای ارسال همان سفارش از این اطلاعات استفاده خواهد کرد.

بازارشب برای اطلاع رسانی رویداد ها و اخبار ، خدمات و سرویس های ویژه یا تخفیفات ویژه برای کاربران فروشگاه ایمیل یا پیامک ارسال نماید .درصورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل ها و پیامک ها نداشته باشند می توانند عضویت دریافت خبرنامه بازارشب را در پروفایل خود لغو کنند.

بازارشب ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت قوانین وب سایت ویرایش کند.همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر ، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد ،بازارشب می تواند از اطلاعات ثبت شده برای پیگیری قانونی استفاده کند. کاربران ضمن استفاده از خدمات وب سایت بازارشب ، حق ویرایش اطلاعات و استفاده از آنها درچارچوب فوق الذکر به بازارشب اعطا نموده و حق اعتراض را از خود سلب می نماید..

باید تاکید شود که حفظ و نگهداری رمز عبور نام کاربری بر عهده کاربران است و بنابراین برای جلوگیری از هرگونه سواستفاده احتمالی ، کاربران نباید آن اطلاعات را برای شخص دیگری فاش کنند.درصورتی که کاربر شماره همراه خود را به فرد دیگری واگذار کرد ، جهت جلوگیری از هرگونه سواستفاده یا مشکلات احتمالی کاربران باید شماره موبایل خود را در پروفایل تغییر داده و شماره جدیدی ثبت نمایند.

مسئولیت هرگونه خسارت احتمالی که ناشی از عدم رعایت موارد فوق الذکر توسط کاربر باشد،با خود کاربر بوده و کاربر حق هرگونه ادعا علیه بازارشب را از خود سلب می کند.بازارشب هویت شخصی کاربران را محرمانه  می داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگه منتقل نمی کند، مگر اینکه با حکم مقام قضایی یا اداری صالحه یا طبق قوانین و مقررات رایج کشور موظف باشد در اختیار مراجع ذی صلاح قراردهد. در این موارد هیچ گونه مسئولیت قانونی مبنی بر جبران خسارت برای بازارشب وجود ندارد و کاربران با اعلام رضایت خود در استفاده از خدمات وب سایت ضمنا حق هرگونه اعتراض را از خود سلب نموده اند.

همچنین بدین وسیله به اطلاع کاربران رسانده می شود که بازارشب همانند سایر وب سایت ها از جمع آورری IP و کوکی استفاده می کند، کوکی فایلی است که به درخواست یک سایت توسط مرورگر استفاده می شود و به سایت امکان ذخیره بازدید های شما و مناسب سازی آنها را فراهم می کند.بسیاری از مرورگرها امکان غیر فعال کردن کوکی را فراهم کرده اند ، به این منظور می توانید راهنمایی مرورگرها را مطالعه کنید. اما پروتکل ، سرور و لایه های امنیتی بازارشب و روش های مناسب مدیریت داده ها حداکثر تلاش را به عمل می آورد که اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی های غیر قانونی جلوگیری کند . طبیعتا مسئولیت هرگونه سواستفاده به شخص یا اشخاص متخلف مربوط بوده و بازارشب حق اعتراض و پیگیری را از طریق قانونی بنابر صلاحدید خود محفوظ می دارد.

درصورتی که تمایلی به دریافت ایمیل ها و خبرنامه های بازارشب ندارید ، می توانید بر روی کلمه لغو عضویت خبرنامه در پروفایل خود اقدام نمایید.

درباره نویسنده :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × چهار =